PROF SVAR s.r.o.

PROF SVAR s.r.o.
Přestavlcká 1474
295 01 Mnichovo Hradiště
Česká republika

tel.: +420 326 771 230
e-mail: profsvar@profsvar.cz

web - profsvar.brano.eu

PROF SVAR je novou akvizicí BRANO GROUP,  PROF SVAR byla založena v roce 1994  s cílem
vyvinout a vyrábět vlastní tažná zařízení pro osobní automobily. Pro realizaci tohoto záměru bylo postupně budováno nezbytné technické, technologické a personální zázemí.
 
V souvislosti s úspěšným vývojem výrobků a napojení obchodních vztahů zejména na osobní automobily značky ŠKODA, došlo k dynamickému rozvoji firmy, který si vyžádal nové prostory a investice do pokrokových technologií. Proto se firma v roce 2002 přemístila do nových prostor průmyslové zóny v Mnichově Hradišti.


Firma vlastní vývojovou základnu a vybudovala technické předpoklady pro soustavné sledování vývojových trendů v automobilovém průmyslu,zejména ve Škoda Auto a.s. Právě na základě úspěšné realizace vývojových záměrů se firma stala certifikovaným dodavatelem tažných zařízení pro Škoda Auto a.s. a to jak na montážní linky, tak do originálního příslušenství ŠKODA. Kvalita odváděné práce a efektivní fungování vnitrofiremních procesů jsou dokumentovány několika certifikáty, z nichž posledním je úspěšné absolvování certifikace podle normy IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001.

Společnost PROF SVAR s.r.o.  je v současné době největším výrobcem tažných zařízení v České republice. Její dosavadní výsledky, technické a technologické podmínky výroby včetně schopností zaměstnanců, dávají firmě důvěru v dalším rozvoji a uspokojování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníků.


Právě se nacházíte:  Brano Group
PROF SVAR s.r.o.